AUTO KOUTEK s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi


MITSUBISHI PŘEDSTAVÍ NOVÝ OUTLANDER PHEV 4x4

MITSUBISHI MOTORS OBNOVUJE SVŮJ ZÁVAZEK PRO EVROPU PŘEDSTAVENÍM NOVÉHO VLAJKOVÉHO MODELU

NOVÝ OUTLANDER PHEV BUDE UVEDEN V ROCE 2024

  • Mitsubishi Motors dále rozšíří svou modelovou řadu tak, aby pokryla klíčové segmenty elektrifikovanými modely na důležitém evropském trhu.
  • Vlajková loď Outlander PHEV bude vyvinuta pro Evropu a uvedena na trh v evropském segmentu D-SUV v roce 2024
  • Základem vozu bude druhá generace pokročilého EV plug-in hybridního systému Mitsubishi Motors se dvěma elektromotory pro pohon 4x4 a systémem Super-All Wheel Control vyšlechtěným v rally závodech
 

 

Mitsubishi Motors Europe pokračuje v rozšiřování své řady a investicích na evropském trhu. Společnost Mitsubishi Motors, která staví na základech vytyčených probíhajícím představením nové generace ASX a zcela nového modelu COLT, představí v roce 2024 v Evropě svou vlajkovou loď Outlander PHEV 4x4.

Oceňovaný nový Outlander PHEV, který bude vyvinut pro Evropu, znovu potvrzuje závazek značky k důležitému evropskému regionu a dalšímu rozšíření nabídky v klíčových segmentech o elektrifikované modely.

„Uvedení Outlanderu PHEV znovu potvrzuje závazek Mitsubishi Motors vůči evropskému trhu a zároveň představuje významný nový krok v našem produktovém plánu, který nás přivádí zpět do klíčového evropského segmentu D-SUV," řekl Frank Krol, prezident a CEO Mitsubishi Motors Europe, „Tří předchozích generací modelu Outlander se od uvedení na trh v roce 2003 v Evropě prodalo přes půl milionu vozů. Nová vlajková loď Outlander bude již 4. generací a díky svému oceňovanému designu a technologiím posouvá značku na novou úroveň v Evropě"

Mitsubishi Outlander PHEV staví na základech průkopnické první generace plug-in hybridního SUV – od svého uvedení na trh v roce 2013 se v Evropě prodalo 200 000 vozů. Rodinné SUV nové generace si odvezlo domů více než 20 ocenění* za svůj design a technologii za poslední dva roky.

Karoserie nového Mitsubishi Outlander PHEV bude vyjadřovat designový jazyk Mitsubishi Motors, s pevnými boky, známým dynamickým štítem vpředu a jedinečným designem Hexaguard Horizon v zadní části - vytvářející pocit bezpečí a síly. Design interiéru kombinuje vysokou úroveň kvality, funkčnosti a japonského řemeslného zpracování pro prémiovější pocit.

Nový Outlander PHEV bude symbolizovat evropskou adaptaci druhé generace pokročilého plug-in hybridního systému Mitsubishi Motors založeného na EV filozofii se dvěma elektromotory pro pohon 4x4 a systémem Super-All Wheel Control vyšlechtěným v rally závodech. Osvědčená technologie PHEV první generace od Mitsubishi Motors byla zákazníky v Evropě dobře přijata – s předchozím Outlanderem PHEV a poté s modelem Eclipse Cross PHEV v roce 2021.

Nové Mitsubishi Outlander PHEV bude nabízet nejnovější asistenční a informační technologie pro řidiče, které zajistí vysokou úroveň bezpečnosti, komfortu a pohodlí.

Nový Outlander PHEV bude v Evropě uveden na trh v roce 2024.